Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

W myśl aktualnego prawa możesz wydzierżawić pojazd zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku do czasu naprawy Twojego samochodu ewentualnie do dnia wypłaty zadośćuczynienia w wypadku szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia rok produkcji uszkodzonego samochodu oraz w jakiej ubezpieczalni był ubezpieczony sprawca wypadku.

Samochód zastępczy należy Ci się zarówno jeżeli użytkujesz samochód do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe czy do celów osobistych możesz pożyczyć samochód zastępczy darmowo w Naszej wypożyczalni. Pod warunkiem że posiadasz prywatne pojazd jakim na co dzień dojeżdżasz do pracy, uczelni czy na zakupy bądź do lekarza również przysługuje Ci pojazd zastępczy.

Firmy Ubezpieczeniowe bardzo często umyślnie wprowadzają poszkodowanych w błąd i oznajmiają że samochód zastępczy się nie należy! To nieprawda! Nie daj się wprowadzić w błąd! Zadzwoń do nas!

Ubezpieczyciel sprawcy nie może nakazać bądź określić konkretnej wypożyczalni w związku z tym zawsze masz prawo wypożyczyć samochód w www.Pojazd-Zastepczy.com ! Nie zgadzaj się na wynajem „auta zastępczego” od warsztatu, który naprawia Wasze auto i wylicza szkodę. W wielu wypadkach warsztaty proponują pojazdy w opłakanym stanie nie nadające się do użytkowania. Niejednokrotnie są to samochody dużo niższej klasy niż Wasze auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich bliskich masz do tego pełne prawo!

Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić, lub zadzwoń tel. 793 20 40 60

  • samochód zastępczy na czas naprawy
  • samochód zastępczy z polisy OC MTU
  • wynająć auto zastępcze bezgotówkowo z polisy OC MTU

 

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes